Vašek Matějovský a Šárka Vaculíková
Zdroj: Instagram
Není to, jak to vypadá. Nebo je?

Vašek Matějovský alias Miki promluvil o rande s herečkou z Ulice! Ukázal i FOTO jako důkaz

Vaška Matějovského (22) diváci seriálu Ulice znají jako Mikiho Seidla. Před půl rokem na tiskové konferenci TV Nova herec prozradil, že je singl. Je to stále pravda? Na tuhle otázku zná odpověď jenom on. Na sociální síti ale fanoušky tak trochu provokuje randěním se seriálovou kolegyní!

8 fotek
Vašek Matějovský alias Miki Seidl z Ulice je oficiálně bez přítelkyně, a tak se nabízí otázka, jestli se to už náhodou nezměnilo. Zvláště teď v období Valentýna, svátku zamilovaných a pomalu blížícího se jara, je tahle otázka na místě.

Vašek sice nic neprozradil, ale zato se sešel na kávu s hereckou kolegyní a seriálovou Adrianou, kterou ztvárňuje právě Šárka Vaculíková (30). Herec nejdříve tajil, s kým se sešel. Poté ale na další fotce odhalil, že kuje pikle právě se Šárkou. Fotku pak provokativně okomentoval: „Ale rande to nebylo. Nebo bylo? Ne, nebylo. Nebo? No, buď to bylo rande, nebo pro vás připravujeme nějaký srandy. Co myslíte?“ naznačil tímto fórkem Vašek, že spolu s herečkou chystá nový projekt. Tak se budeme těšit! Kromě toho... Šárka je šťastně zadaná, takže i kdyby si Vašek na ni myslel, nejspíš by pěkně ostrouhal.

V seriálu Ulice ale čeká zajímavé období především Šárčinu postavu. Adriana Bláhová je „bláhově“ zamilovaná do křiváka Roberta, kterého si na přelomu roku vzala. Ten to s ní očividně nemyslí tak vážně, jako ona s ním. Jak se bude jejich nevšední manželství vyvíjet? To sledujte v Ulici každý všední den v 18,25 na Nově!

Autor: bin

Diskuze