Vincent Navrátil, Veronika Žilková
Zdroj: TV Nova
Zvláštní kamarád

Vánoce Vincenta Navrátila alias Tobiáše z Ulice: U stromečku padaly rány! Veronika Žilková plakala

Doma u Veroniky Žilkové (56), která slavila Štědrý den s partnerem, Kordulkou (12) a synem Vincentem (20), bylo o Vánoce asi pořádně veselo. U stromečku prý padaly i pořádné rány a někdo to pořádně schytal. Zato Veronika Žilková plakala.

11 fotek
Herec Vincent Navrátil alias Tobiáš z Ulice trávil Vánoce jako téměř každý - s rodinou. O Štědrý den zasedl u stromečku s matkou Veronikou Žilkovou, Martinem Stropnickým (61) a malou Kordulkou. Se zbytkem početné rodiny se sešli během nadcházejících vánočních svátků.

Vincent dostal velmi netradiční akční dárek - boxovacího panáka. U stromečku bylo tedy o zábavu postaráno. „Štědrý večer u nás doma proběhl tradičně s čekáním na Ježíška, který Vincentovi donesl kamaráda. Boxovacího panáka v životní velikosti. Byl příjemný společník, protože mlčel a sem tam rána do nosu mu nevadila. Jinak Vánoce proběhly v klidu a míru a díky internetu jsme byli i s ostatními členy," řekla herečka Veronika Žilková pro Blesk.

Mnoho členů rodiny mají totiž v zahraničí. A jak je známo, v různých zemích nosí na Vánoce dárky různé postavy. U nás je to Ježíšek, jinde Santa Claus nebo třeba Děda Mráz. "Jen nám dárky přinesly různé bytosti. Bratrovi Štěpánovi na Panamě Santa Claus nadělil pod palmu, Cyrilovi ve Francii jejich baba až 25. ráno a jeho dívka ze Španělska čeká na dárky až od Tří králů,“dodala Žilková. Ta dostala od rodiny poukaz na dovolenou, na níž už prý nebyla kvůli Stropnického vytíženosti tři roky.

"Na Hod Boží dorazili všichni Stropničtí a na Štěpána Prachařovi mladší. S Martinem jsme dostali od dětí společný dárek - poukaz na týdenní dovolenou s příslibem hlídání babičky a Kordulky. Plakala jsem dojetím, že máme tak hezké vztahy," pronesla herečka.

Autor: mk

Diskuze