Setkání finalistů první řady SuperStar
Zdroj: Instagram, sarka_vankova_singer
Sraz SuperStar po 15 letech

Vaňková těhotná s Issou? První SuperStar prý otřásal obří skandál

Byla to ta nejpopulárnější řada. Byla totiž první. Na některé finalisty se dodnes nezapomnělo, přitom SuperStar se začala vysílat už v roce 2004. Po dlouhých 15 letech se na jednom místě sešla jména jako Vaňková (31), Issa (33) nebo Balogová (40), a právě Balogová napráskala na ty dva něco, co si zaručeně měla nechat pro sebe.

11 fotek
Po patnácti letech se na jednom místě sešla téměř celá řada úplně první SuperStar. Ta se vysílala v roce 2004. Účastnili se jí třeba Standa Dolinek, Julián Záhorovský, Šárka Vaňková nebo Sámer Issa.

Během tehdejšího natáčení si všichni přirostli k srdci. Jedna z dalších soutěžících, Martina Balogová, si myslí, že možná až moc. „Sámer začal s tou Šárkou a byly tam takové pochyby, zda Šárka není těhotná, jelikož jí bylo i špatně. Já jsem se o Šárku starala, protože jsem byla nejstarší. Byl to trošku průser. Mysleli jsme si, že je v tom, ale dopadlo to dobře,“ řekla Balogová pro Super.cz. „Měli románek, tak to zkusili. Proč ne,“ zlehčovala situaci.

Vaňková, která navíc celou akci zorganizovala, její tvrzení do puntíku popírá. Velmi razantně se vyjádřila na sociální síti.

„Tak rychlou podpásovku jsem nečekala. Všichni zúčastnění ví, že se mi v pátém kole po generálce udělalo slabo z psychického a fyzického vyčerpání, což je v 16 letech a 49 kilo pochopitelný. Nestačím se divit. Jsou věci, o kterých se nežertuje a už vůbec ne, pokud nejsou pravda. Ani neumím vyjádřit, jak jsem zklamaná. Zejména my dvě víme, jak to tehdy doopravdy bylo. Tuhle akci jsem plánovala s dobrým úmyslem, ale ne pro tohle,“ napsala Vaňková.

Jak naznačuje Šárka, pravdu znají jen ony dvě. Obě dívky se tehdy vyskytovaly vedle Issy často. Jakožto hezounek měl neuvěřitelný fanklub a lepila se na něj každá druhá.

Autor: Han

Diskuze