Pavel Novotný a Tomáš Řepka - 1
Zdroj: Profimedia
Jak tohle dopadne?!

VÁLKA VRCHOLÍ: Řepkovi došla trpělivost! Pavlu Novotnému posílá VZKAZ, ze kterého mrazí

Řepka (43), Kristelová (38) a Novotný (37). Tato tři jména vzbuzují už dlouhé měsíce v lidích různé emoce, bohužel převážně rozporuplné. Ve víru událostí se už ale bývalý fotbalista naštval a řekl, jak to podle něj v s Pavlem ve skutečnosti je.

6 fotek
Poslední měsíce se v českém showbyznysu neřeší skoro nic jiného, než dění kolem Tomáše Řepky a jeho přítelkyně Kateřiny Kristelové. Po tom, co oba znají rozsudek kvůli vytvoření falešných pornoinzerátů na Vlaďku Erbovou (37), je stíhají další problémy. Na sociálních sítích vznikla totiž skupina nesoucí název Kačka Blažková von Banhof, která si ze známého páru ráda dennodenně utahuje. To se ale Kristelové ani trochu nelíbilo, a tak se rozhodla údajnou kyberšikanu řešit přímo s policií.

Blond moderátorka byla kvůli internetovým urážkám a zesměšňování už několikrát u výslechu. Z toho unikla slova, která z jejích úst padla a právě bývalý moderátor pořadu Prásk Pavel Novotný všechno zveřejnil. On se totiž tak nějak nikdy netajil tím, že s kontroverzní dvojicí nemá zrovna nejlepší vztahy.

„Jestli se tím chlubí, bude mít problémy ještě větší, než má teď. Policie je na to dost háklivá. Ale ten dokument, co mu zlomí vaz, je jiný. Je jasné, že si to dá na Facebook, odkud vy čerpáte informace na články. Váš vyfetlý kámoš lže a ve skutečnosti má staženou pr*el. Novotný má problémy, veliké problémy! A zařídím mu ještě větší a policii musím jen pochválit,“ řekl pro Expres.cz naštvaný Tomáš Řepka.

Jak to ale podle Řepkových slov vypadá, tahle válka graduje! Zatímco Pavel rád poukazuje na jejich problémy a baví se zveřejněnou výpovědí Kateřiny, bývalý fotbalista si myslí, že právě Pavel bude ten, který z boje odejde jako poražený. Tak uvidíme, na čí straně bude nakonec pravda, a jak se policie k celé věci postaví.
 

Autor: bin

Diskuze