Vlaďka Erbová a Tomáš Řepka - 1
Zdroj: Profimedia
Jak tohle dopadne...

VÁLKA POKRAČUJE: Vlaďka Erbová reagovala na Řepkovo obvinění drsným vyjádřením!

Tomáš Řepka (43) si pustil pusu na špacír ohledně své bývalé ženy Vlaďky Erbové, a tak bylo jasné, že reakcie ze strany modelky na sebe nenechá dlouho čekat...

6 fotek
Manželství Vlaďky Erbové a Tomáše Řepky skončilo vzájemným opovržením a nenávistí. Právě proto teď hází jeden na druhého tu největší špínu a vytahují kostlivce ze skříně. Fotbalista se rozhovořil o tom, jak mu modelka nechce půjčovat jejich syna, dále o její mnohonásobné nevěře a mimojiné i psychických výlevech a teroru, který musel celá léta snášet.

Ale jak se říká, tak každá mince má dvě strany a sám Řepka v rozhovoru pro Blesk předpověděl, že jeho bývalá žena bude jistě na kritiku brzy velmi ostře reagovat. A nemýlil se. Vlaďka do médií vypustila vlastní verzi a začala hlavně o tom nejcitlivějším - o synu Marcusovi.

„Zdůrazňuji, že mě můj bývalý manžel řadu měsíců nekontaktoval se žádostí o styk se synem. Tomáš Řepka je otcem mého dítěte, měl by se tedy podle toho chovat, aby se mu v budoucnu nestalo, že bude jednou litovat svého jednání vůči našemu synovi tak, jako nyní projevuje údajnou lítost nad vztahy s dětmi z prvního manželství.“ Navíc modelky advokátka Karolina Zelenková potvrdila, že fotbalista neplatí alimenty a peníze tak z něj jsou vymáhány exekučně. Navíc ještě přišla s domněnkou, že Řepkův náhlý zájem o syna je jen součástí mediální kampaně v rámci knihy, kterou právě píše a ve které se má i pořádně obou právě do Vlaďky Erbové. Tak si počkáme, jak tato válka bude pokračovat a co přesně fotbalista v knize uveřejní.

Autor: bin

Diskuze