Veronika Kopřivová a Nela Slováková - 1
Zdroj: Instagram
Nemají se rády

Válka blonďatých krásek: Slováková se ostře pustila do Kopřivové! Co na to Jágrova milá?

Nela Slováková (28) a Veronika Kopřivová (25) se zřejmě nemají moc v oblibě, ač to dříve vypadlao, že z nich budou dobré kamarádky. Teď se do sebe pouštějí na sociálních sítích. Slováková se do Kopřivové pořádně obula. Co na to Jágrova milá?

5 fotek
Další válka modelek? Nela Slováková a Jágrova aktuální láska Veronika Kopřivová se do sebe pustily na Instagramu ve stories. Jedna na druhé nenechala nit suchou. Slováková Kopřivovou veřejně označila za ufňukanou lhářku a podpořili ji přátelé i sledující.

Vše začalo tím, že měla údajně Veronika nejapnou poznámku ve svém stories na adresu Nely. Ta si to samozřejmě nenechala líbit. Nejdříve do sotires napsala: „Dnes jsem zase jako každý den měla strašně moc práce. Já chudinka jsem se nestihla ani najíst a koupit si své oblíbené kafe. Neměla jsem čas ani telefonovat. Akorát jsem přidala několik Stories a fotku samozřejmě a upozornila po 295. bulvár, že já a my ho opravdu nepotřebujeme a moje jediné přání je, aby nám dali pokoj (to určitě)… Kdo jsem?“ V dalším stories uveřejnila screeny zpráv, kde jí fanoušci psali správnou odpověď: „Veronika Kopřivová.“ Později přiznala, že opravdu myslela Jágrovu přítelkyni.

Na další stories s vyjádřeními a vzkazy nenechala své sledující dlouho čekat. Veronika Kopřivová se ale zatím nevyjádřila. Alespoň ne veřejně.

Autor: mk

Diskuze