Václav Svoboda - 4
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Krásný pár

Václav Svoboda ukázal svoji lásku! Kdo učaroval Lumíra ve skutečném životě? Je to tahle blondýnka!

Václav Svoboda (52), kterého znáte jako Lumíra Nykla, sice doma nemá ve skutečnosti starostku Světlanu. Jeho partnerka však je také velmi krásná žena. Podívejte se, jak to Lumírovi se sympatickou blondýnkou sluší!

9 fotek
Václav Svoboda hraje už od dávných začátků Ulice jednu z hlavních postav. Z počátku byl Lumír Nykl pěkný gauner, avšak za ta léta prošla jeho postava velkou proměnou. Samozřejmě k lepšímu! Nyní, jak se říká, seká Lumír latinu a po náročné kariéře starosty, si užívá klídku doma se svým malým synkem Alexem. Do toho rozjíždí podnikání s Jardou Hejlem v prodeji šeredných koláčků. S manželkou Světlanou se podruhé vzali, takže jim v jejich štěstí už nic nebrání. Až na Vendulu.

Diváci Ulice stále netrpělivě čekají, až se provalí, že je Lumírovou biologickou dcerou, kterou zplodil se svojí láskou z vojny. Bude to ještě velmi zajímavé! Ve skutečném životě Václav Svoboda, co se vztahů týče, prožil také mnohé. Vždy, když se zamiloval, dotyčná žena ho časem opustila. Nyní však žije v již na pohled harmonickém vztahu se sympatickou blondýnkou.

Společně se pár objevil na premiéře muzikálu divadla Broadway. Pár jenom zářil, dobrá náladu z obou číšila na míle a vypadali, že jsou opravdu spokojení. Václav tak ukázal, že umí být stejně dobře naladěn, jako 'Lumča' Nykl!

Autor: bin

Diskuze