Muž chycen se ženou - 1
Zdroj: YouTube.com
Karma?

V televizi spatřila manžela, kterého náhodou zabrala kamera. Z toho, co viděla, byla v šoku!

V dnešní době člověk nikdy neví, kdy ho kde sleduje. Jdete si třeba jen tak na kávu a pak se vidíte v televizi, protože vás náhodou zabere televizní kamera. Někdy to ale může být pěkně bolestivé!

Žena jménem Rosa Silvermanová pro The Daily Telegraph uvedla, že jí kamarádka poslala screenshot z britského televizního pořadu The Apprentice, kde kamera náhodou zachytila jejího manžela s dítětem a tmavovlasou ženou na kávě. Kamarádka si totiž myslela, že je ona žena na kameře právě Rosa. Jenže to se pěkně spletla!

Rosa řekla, že žena skutečně vypadala jako ona, ale měla na sobě jiný kabát a byla „mnohem lépe upravená“. Naštěstí pro jejího manžela byla Rosa více zmatená než naštvaná. Domnívá se totiž, že kdyby se ženou muž chtěl něco mít, nevzal by s sebou dítě. To rozhodně dává smysl, i když spolehnout se na to člověk asi úplně nemůže, že?

A co na to Rose řekl její manžel? Nejdříve nevěděl, co to má znamenat, ale pak si prý nakonec vzpomněl, s kým že to vlastně na kávě seděl. Jedná se prý o jejich společnou kamarádku, takže se Rosa vůbec nemusí bát.

„A je po panice,“ napsala na sociální síť Rosa. Jenže lidé v komentářích si jejím klidem tak jisti nejsou. „Proč je po panice? Jen proto, že je to jedna z tvých přátel? Je přece naprosto možné, že tě podvádí,“ napsala Rose jiná kamarádka. A co myslíte vy?
 

Autor: niž

Diskuze