Češky jsou druhé nejrkásnější
Zdroj: Profimedia
Super!

V Praze jsou podle celosvětového průzkumu druhé nejkrásnější ženy světa! Kdo je první?

12. 9. 2018

Mezinárodní průzkum, s kterým přišel National Geographic, přinesl zajímavé výsledky ohledně nejkrásnějších žen na světě. Češky jsou druhé! Kdo je ale první?

O Češkách se dlouhé roky říká, že patří mezi nejkrásnější ženy na světě. Často to však tvrdí samotní Češi. Že by ale mohla krása českých žen zabodovat i v mezinárodním průzkumu, to si myslel málokdo.

Češky v tomto průzkumu, na který upozornil National Geographic, skončily na pěkném druhém místě. Asi si teď kladete otázku, kdo že je předběhl. Budete se možná divit - byly to ženy z izraelského Tel Avivu.

Podle výzkumu jsou české ženy nejkrásnější konkrétně v Praze. Právě v naší metropoli se cizinci coby turisté s Češkami setkávají nejvíce. je to opravdu skvělý výsledek, protože průzkum probíhal v osmdesáti zemích světa a odpovídaly v něm dva tisíce mužů.

Prahu předběhlo druhé největší izraelské město Tel Aviv. Tam se prý vyskytuje nejvíc snědých zelenookých krásek. V našem hlavním městě jsou zase prý dívky s nohama až do nebes.

A jaké světové metropole skončily na dalších osmi místech? Třetí nejkrásnější ženy prý žijí v italském Milánu, na čtvrté příčce se umístil Caracas, pátý byl Montréal, šestý New York, sedmé brazilské Rio de Janeiro, osmý je Hongkong, devátý Kyjev a na desátém místě se umístil Stockholm. Kdo by to byl čekal, že se mezi takovými velikány umístí na stupních vítězů Praha.

Autor: mk

Diskuze