Heidi Klum
Zdroj: isifa.com
Modelka při sexu ráda divočí

V posteli by se mělo experimentovat, sdělila Heidi Klum

Témata / Modelka Heidi Klum

Experimentování v posteli pomáhá vztahu. A kdo by to měl vědět líp než Heidi Klum, matka čtyř dětí? "Pokud v posteli ráda divočíte, nestyďte se za to! Váš protějšek to rád přivítá," radí německá hvězda.

V rozhovoru pro magazín Marie Claire přemýšlela Heidi Klum (39) o sexu velmi intenzivně. "Někteří lidé zkoušejí v posteli nové věci, někteří jsou nudní. To ale neznamená, že jim to spolu nemůže jít."

Módní ikona, která momentálně žije se svým bodyguardem Martinem Kirstenem, také prohlásila, že na další svatbu nepomýšlí. Ani teď, ani nikdy v budoucnu. Tuhle zkušenost má už prý definitivně za sebou.

"Nemyslím si, že bych se ještě někdy chtěla vdávat. Ne, ne. Chci, aby vzpomínka na mou svatbu (se Sealem) zůstala dlouho živá. Možná když budu s někým patnáct, dvacet let a budeme považovat svatbu v našem věku za zábavnou... Ale žádné takové touhy rozhodně nemám," vysvětlovala supermodelka svůj současný postoj ke svazku manželskému.

Klum nechápe, proč média píšou o jejím rozchodu jako "devastujícím" pro její velkou rodinu. Pro její čtyři děti. Myslí si, že v její finanční situaci nemůže mít problémy zajistit dětem péči, kterou si zaslouží.

"Přála jsem si rozchod? Přála jsem si něco takového? Ani náhodou. Ale je někdo vážně nemocný? Je ohrožen někoho život? Ani náhodou. Nic takového se nestalo, takže se nestala žádna tragedie. Živod jde dál."

Po Flaviovi Briatorem a Sealovi poznává se svým bodyguardem Klum jaké to je žít s mladším mužem. A stejně jako mnoho jejích kolegyň ze showbyznysu si vztah pochvaluje. "Chápu, proč jsou pro ženy mladší muži přitažlivější. Jak stárnou, jejich silueta se nenávratně mění. Je příjemné dívat se na sexy, vypracované tělo. Ale musím být realistkou, nemyslím si, že bych ve čtyřiceti sbalila pětadvacetiletého chlapa," dodala Klum.

Cože? Vážně by ji nikdo nechtěl?

Čtěte také:

Potvrzeno. Heidi Klum chodí s osobním strážcem!

To je kočička! Heidi Klum provokuje sexy fotkami

Tak to je ostré! Heidi Klum nás dráždí sexy fotkami!

Autor: ham

Diskuze