Petr Novotný - 1
Zdroj: Profimedia
Držíme palce!

V OHROŽENÍ ŽIVOTA: Baviči Petrovi Novotnému selhalo srdce! Byl převezen do IKEMu

Těžké chvíle teď zažívá rodina a přátelé oblíbeného baviče Petra Novotného (69). Tomu vypověděly službu rovnou čtyři životně důležité orgány...

Petr Novotný tak už 14 dní leží v nemocnici a statečně se pere s nepříznivým osudem. Z nejhoršího mu pomohl známý a uznávaný operatér.

„Otec je po operaci a má dvojnásobný bypass. Žije a jeho stav se pomalu lepší. Bohužel to byl už čtvrtý orgán, co mu selhal, ale už je v bezpečí. Věřím, že za měsíc dva bude úplně v pořádku a zpátky doma,“ svěřil se s citlivým tématem Blesku jeho syn Pavel Novotný, na kterém je znát obrovská úleva ze zlepšení tatínkova stavu. „Slyším od něj: ,Tři dny zde a po tomto a tomto deset dnů zase tady.‘ To všechno slyším rád, znamená to, že bude žít,“ okomentoval současný stav svého tatínka Pavel na sociální síti.

Petr Novotný dostal infarkt, a tak musel být urychleně převezen do pražského IKEMu, kde se dostal do rukou uznávaného operatéra Jana Pirka. Ten operoval například našeho tehdejšího pana prezidenta Václava Havla. Rodina Petra Novotného si tak oddychla, protože věděla, že o Petra bude dobře postaráno.

Co je ovšem naprosto zřejmé, je fakt, že je Petr nejen skvělý bavič, ale i velký bojovník. Vážných zdravotních problémů má za sebou celou řadu, ale stále se s nimi neúnavně pere a svůj boj nevzdává. Doufejme, že se slavný komik brzy uzdraví a třeba nás znovu opět potěší svými vtipnými historkami.

Autor: mic

Diskuze