Kim Kardashian a Kanye West - 2
Zdroj: Instagram
Nešťastná návštěva

V OHROŽENÍ: Kim Kardashian byla přepadena! Nebezpeční ozbrojení muži se jí vloupali do pokoje

Americká kontroverzní kráska Kim Kardashian (35) zažila skutečně velmi perné chvíle! Na hotelovém pokoji v Paříži ji přepadla parta ozbrojenců. Zatím se neví, jestli tam byla sama, nebo dokonce s dětmi.

12 fotek
Populární královna obřích křivek Kim Kardashian na svoji návštěvu v Paříži jen tak nezapomene. Módní metropole se por ni stala noční můrou, když ji parta ozbrojených mužů přepadla přímo na hotelovém pokoji. Kim si původně vyrazila na prestižní týdne módy, kterým je hlavní město Francie proslulé.

Lupiči, kteří se Kim drze vloupali do pokoje, neodešli s prázdnou. Hvězdě se naštěstí nic nestalo, údajně je, pochopitelně, pouze otřesena, ale její jmění na újmě utrpělo. Přišla totiž o milované šperky za miliony dolarů, takže pro ozbrojence, kteří do hotelu vnikli v převleku policistů, to byl lup více než úspěšný.

A kde byl hvězdy manžel ve chvíli, kdy ho jeho životní láska a matka jejich dětí, nejvíce potřebovala? Sice v Paříži v době incidentu nebyl, avšak když k němu šokující zpráva dorazila, neváhal, zrušil koncert v New Yorku a hned sedl na letadlo, aby rozrušenou Kim mohl utěšovat po otřesném zážitku. Na tenhle výlet do Evropy asi pár moc v dobrém vzpomínat nebude.

Autor: bin

Diskuze