MasterChef
Zdroj: Archiv TV Nova
Nova expres Kulinářská show už v pátek ve 20:20 na Nově!

V MasterChef jde do tuhého: Co udělalo se soutěžícími blížící se finále?

Témata / MasterChef
Aktualizováno 13.11. 2012 11:15

V soutěži MasterChef přestává legrace. V boji o milion a čtvrt a prestižní kuchařku je posledních devět soutěžících a stále se blížící finále je nenechá klidnými.

Situace došla tak daleko, že se většina členů kuchařské party proměnila ve studující samotáře. Kontroverzní Marek Pavala se stále častěji zavírá sám na pokoji a dlouho do noci studuje kuchařky. Stejně jako on se věnuje studiu postupů Petr Jonáš, který dává své ambice na vítězství pravidelně na odiv.

Taky Alice Vacíková se začala stranit ostatních, ale občas si pobyt v luxusní vile stále užívá. "Alice se dokonce nechala slyšet, že už ví, kdo patří mezi největší favority," řekl zdroj z vily. Samotářka Míša Králiková podobně jako Petr netají myšlenku, že právě ona by měla vyhrát, a baví se vtipy o sexu.

Jedním z mála soutěžících, který si stále udržuje dobrou náladu a vtipkování, je dobrosrdečná Adriana Ihringová. Majitelka domova důchodců bere svou účast v show MasterChef jako dovolenou od běžných starostí a je pro svou veselou povahu oblíbencem všech zbylých soutěžících.

Už v pátek, kdy bude tématem italská kuchyně, se začne znovu rozhodovat o tom, kdo opustí soutěž nedaleko finále. Jak to dopadne, uvidí diváci ve 20:20.

Necenzurovanou verzi mohou diváci sledovat také na VOYO.cz.

Pokud vás zajímají i další novinky z oblíbené kuchařské show, podívejte se do speciálu ZDE.

ČTĚTE TAKÉ:

ZE ZÁKULISÍ: V MasterChefu se nepotí jen soutěžící

Drsné ultimátum pro finalistu MasterChef Igora: Vař, nebo odejdi ze soutěže!

To je smůla! Matej Červenka z MasterChef skončil v nemocnici na sále!
 

Autor: ana

Diskuze