Sheikh Khalid bin Sultan Al Qasimi
Zdroj: Twitter, ENOC
smutná zpráva

V Londýně zemřel princ (39). Truchlí po něm lidé z celého světa

Princ Sheikh Khalid bin Sultan Al Qasimi, syn vládnoucího emíra arabského emirátu Šárdžá, zemřel za podivných okolností v Londýně. Devětatřicetiletý muž pracoval jako módní návrhář a měl i vlastní značku oblečení.

Po smrti Sheikha Khalida bin Sultana Al Qasima vyhlásil Arabský stát třídenní smutek. Není jasné, jak zemřel. Princovo tělo našli bez známek života v jeho luxusním domě v Londýně. Záchranáři už mu nemohli pomoci, ale kontaktovali policii. V jeho domě totiž našli velké množství drog.

 

"Byla tam očividně párty, kde lidé brali drogy a měli spolu sex,“ řekl zdroj deníku Daily Mail. "Je možné, že zemřel právě v důsledku užití drog," dodal. Detektivové údajně o jeho smrtí mluví jako o "neobjasněné." Jeho otec vyhlásil třídenní smutek a řekl, že je jeho syn "v Božích rukou."

 

I když byl synem vládnoucího emíra, tak žil většinu života v Londýně, do kterého se přestěhoval už v devíti letech. V britské metropoli vystudoval vysokou školu, stal se z něj architekt. Více ho ale zaujal svět módy, založil dokonce vlastní módní značku Qasimi.

 

Pro Emíra Šárdžá je to už druhá velká tragédie. V roce 1999 zemřel jeho nejstarší syn Sheik Mohammed bin Sultan Al Qasimi, který se předávkoval heroinem. Bylo mu pouhých 24 let. "Ochranka rozbila okna a našla ho v koupelně," popsal tehdy emír.

 

Značka arabského prince byla oblíbená i mezi hvězdami. Jeho modely nosila například Lady Gaga a Cheryl Cole. Odchod prince zasáhl i další známé osbnosti. "Vždy budeš můj anděl," napsal módní fotograf Mariano Vivanco.

 

Princ William byl ale krásné miminko, že?
Proč zapomenout na svého vysněného prince?

Autor: mik TN.cz

Diskuze