Vášnivá žena
Zdroj: Thinkstockphotos
Statistiky nelžou

V kolika letech mají ženy nejlepší sex života? Tohle je číslo, které nesmíte propásnout!

Pokud tedy není pozdě... V případě, že jste číslo už překročily, můžete se zamyslet, jestli v tomto roce byl sex opravdu ten nejlepší ve vašem životě.

Sex dneska není pouhým prostředkem reprodukce, ted rozmnožování a plození potomků, ale i radost pro obě (v případě dvou účastníků) strany. Fyzické uspokojení je to, co dnes mladí i starší lidé hledají v milostných radovánkách. Jenže zvláště u žen je chuť na sex celkem zapeklité téma. Někdy je a někdy není. Některé ženy si ho užívají naplno, jiné to berou spíš jako povinnost a způsob, jak si udržet partnera věrného.

Většině žen se ale sex líbí. V tom hraje roli i věk. Je jasné, že když jste se sexem začínaly, nebylo to pravděpodobně ani tak uspokojující, jako spíše každou lákalo to, že je to něco nového a neprozkoumaného. Přemýšleli jste ale někdy nad tím, kdy dosáhnete onoho maximálního vrcholu blaženosti a budete si sex užívat e vším všudy? Odpověď existuje! A to díky mobilní aplikaci nesoucí název Natural Cycles.

V aplikaci totiž 2600 žen odpovědělo na několik otázek. Jak se cítí sexy, jak často mají orgasmus a jaký je a jak často mají sex. Na to odpovídaly ženy v různých věkových kategoriích a z jejich odpovědí vzešlo konkrétní číslo! Nejlepší sex je podle průzkumu v 36 letech a ani potom to prý není vůbec špatné! Jak je to možné? Ženy v tomto věku mají při sexu nejsilnější orgasmy v hojném počtu, pokud tedy mají schopného partnera, který jim dokáže navodit potřebné pocity. Stejně tak se zjistilo, že několik let před čtyřicítkou mají ženy častěji sex, nejméně čtyřikrát týdně. Za to mlaší ženy kolem dvaceti se oddávají sexu čtyřikrát týdně pouze v 50 % případů. Čím to je? Ženy se totiž cítí nejvíce sexy a sebevědomé právě až po třicítce, kdy už o vlastní ženskosti konečně přestávají pochybovat. Jak jste na tom vy?

Autor: bin

Diskuze