Tření nohou
Zdroj: Pinterest
Šikovná rada

ÚŽASNÝ TIP: Trápí vás v létě tření stehen o sebe? Vyřeší to jedna věc, kterou máte doma a stojí pár korun!

Tření holé kůže o sebe není rozhodně nic příjemného. Přes zimu a v dalších chladnějších měsících nosí muži i ženy dlouhé kalhoty, a tak jediný problém, který v ten okamžik vzniká, jsou právě z vnitřní strany stehen prodřené kalhoty. Ale co v teplých dnech?

To si dívky i ženy berou do parných veder obvykle sukně nebo šaty, a tady vyvstává problém, kterým se trápí mnoho žen - a ne jen těch silnějších. Jak je horko a potíte se, a navíc třete kůži celý den chůzí o sebe, stane se pak velmi jednoduše, že pokožka na tomto obzvlášť citlivém místě bývá dost podrážděná či dokonce odřená. Jak to řešit? Existuje jednoduchý fígl!

Jak bylo řečeno - máte to doma a rozhodně to není drahá záležitost. Stačí totiž mít dětský pudr nebo obyčejný deodorant. Pak je vám asi jasné, jak to funguje dál. Na místo, kde se vám nohy otírají o sebe, aplikujete jeden ze zmiňovaných produktů a máte po problému! V případě deodorantu lze dokonce vyzdvihnout ještě další výhodu. A to tu, že budete zkrátka pěkně vonět i tam níž.

Pokud se bojíte, že si chůzí produkt brzy setřete, nebojte se si ho vzít s sebou do kabelky a kdykoliv někde v soukromí či na toaletě ho použít znovu. Stejně účinný je prý i kokosový olej, ale ten by vám mohl nehezky ušpinit vaše šaty, sukni či spodní prádlo.

Konec odřeným a opruzeným stehnům! Tip na módní zlepšovák
Nejlepší tip pro sexy stehna

Autor: bin

Diskuze