Kouzelná záře

VIDEO: Nalepila velký kus bavlny na papírovou kouli a rozsvítila! Výsledek je fantastický

Žena za pomoci obyčejné bavlny vyrobila dekoraci, ze které přechází zrak. Takováhle krása vás nebude skoro nic stát a každého s ní ohromíte. Jak to žena přesně udělala? Je to hodně jednoduché.

Výroba této magické dekorace je neuvěřitelně jednoduchá. Výsledek je tak krásný, až z toho přechází zrak. Takové osvětlení jen tak neuvidíte a nejvíce skvělý je fakt, že vás to nebude stát skoro nic. K vytvoření této originální nádhery budete potřebovat pouze: lepící pistoli, bavlnku, dřevěnou hmoždinku, LED světýlka, papírovou lucernu a drátek.

Šikovná žena ve videu názorně ukazuje, jak si z těchto věcí vyrobit originální osvětlení, které potěší každé lidské oko. A jak můžete posoudit, samotná výroba je velmi jednoduchá. S trochou šikovnosti si světýlko snů dokážete určitě vyrobit i vy.

Světlo, které vypadá jako magický obláček, může posloužit také jako originální dáreček pro někoho blízkého. Pokud jste tedy kreativní typ člověka, můžete se s chutí pustit do díla. Následná radost z vlastnoručně vyrobeného díla vám určitě rozzáří den stejně jako toto kouzelné osvětlení.

Autor: mic

Diskuze