Pituco - 1
Zdroj: facebook.com
Sedni, lehni... přines?

ÚŽASNÉ: Pejsek každé ráno vyráží do stejného obchodu. Neuvěříte, s čím se vždycky vrátí!

Naučit svého mazlíčka zajímavým kouskům je dnes v módě. Dříve se učili zejména základním povelům, a to hlavně psi. U psů jde dodnes především o bezpečnost, proto s nimi jejich majitelé navštěvují psí cvičiště. Tihle lidé ale zřejmě pojali výcvik jejich mazlíčka trochu jinak.

5 fotek
Nejlépe umí především žebrat. Takhle by schopnosti svého psího kamaráda popsala nejspíš většina lidí. Řada jich ale samozřejmě naučila své pejsky i povelům, které všichni dobře známe. Už jste viděli, jak nějaký pes uměl povel sedni, lehni nebo panáčkuj? Nejspíš ano. Ani povel, aby něco přinesl, není zase tak neobvyklý, jen to chce více trpělivosti a času. Zajisté si ale pes nepřinesl sám své jídlo z obchodu!

Pituco je malý pejsek z Brazílie, který se stal na internetu psí senzací. Každé ráno totiž sám vyráží do obchodu s potřebami pro zvířata, kde už na něj čeká pytel s jeho jídlem. „Každý zná Pituca. Jeho jídlo je na horní polici, takže mu ho musíme podat. Štěká, dokud to neuděláme,“ popisuje tento ranní rituál veterinář obchodu Agro Pet, kam chodí Pituco „nakupovat“.

Když dostane své jídlo, peláší s ním zase rovnou domů. Jeho kousku navíc využívají i jeho majitelé, když právě potřebují kočičí nebo ptačí krmivo pro své ostatní domácí mazlíčky. Ačkoli jsou schopnosti tohoto pejska obdivuhodné, nic není samozřejmě zadarmo. Vše, co si Pituco z obchodu odnese, si prodávající dobře poznamenají. Jeho majitelé pak přijdou po svém psím šikulovi vše zaplatit.

Autor: ryn

Diskuze