Tvoje tvář má známý hlas
Zdroj: TV Nova
Báječné!

ÚŽASNÉ: Takhle bude vypadat studio nové show Tvoje tvář má známý hlas!

Velkolepá zábavná show Tvoje tvář má známý hlas vstoupí na obrazovky TV Nova koncem března. Už nyní ale máte jedinečnou příležitost nahlédnout do studia, ze kterého se vám v netradičních rolích velkých osobností světové i české populární hudby představí osm soutěžících.

Ivana Chýlková, Petr Rychlý, Adam Mišík, Iva Pazderková, Hana Holišová, Petr Vondráček, Anna Fialová a David Kraus se za pomoci špičkových maskérů, prvotřídních kostymérů, stylistů a zkušených učitelů zpěvu, tance a herectví každý týden přemění v české i světoznámé pěvecké legendy.

Profesionální tým vynaloží veškeré své úsilí, aby účinkující vypadali přesně jako legendární umělci, které mají soutěžící představovat. K tomu všemu musí zpívat naživo! Součástí velkolepé show bude i výtah (na fotografiích uprostřed stage), ve kterém dojde k přeměně každé z osobností. Velkou roli sehraje i tzv. randomizer, prostřednictvím kterého si soutěžící vybírají, koho budou v dalších kolech imitovat.

Výkony hvězdných soutěžících hodnotí čtyřčlenná porota ve složení Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová a čtvrtým porotcem bude v každé epizodě jiná hostující osobnost. Show plnou humoru a dobré nálady provede herec Ondřej Sokol. Zábavnou show Tvoje tvář má známý hlas mohou diváci TV Nova sledovat každou sobotu od 26. března.

Autor: niž

Diskuze