Marek Raditsch a Tereza Raditsch - 1
Zdroj: facebook.com
Gratulujeme!

ÚŽASNÁ ZPRÁVA: Marek Raditsch z MasterChefa bude tatínkem! Prozradil i pohlaví miminka

Šéfkuchař Marek Raditsch, který je mimo jiné známý z reality show MasterChef, se pochlubil úžasnou novinkou. Krátce po svatbě přišlo na řadu i miminko! A jaké pohlaví to bude?

5 fotek
Obávaný porotce novácké show MasterChef Marek Raditsch má další důvod k radosti. V září minulého roku si v Teplicích bral za manželku Terezu Raditsch (25) (původním jménem Cinkovou). Půvabná blondýnka je velmi krásná a rozhodně by mu mohlo spoustu mužů závidět.

A krátce po svatbě přišla i krásná zpráva o miminku, se kterou se manželka Tereza Raditsch pochlubila na facebooku. „Milý facebooku, proběhlo seznámení, zasnoubení, svatba... A co je na řadě dál? Miminkoooooo! Naše budoucí princess mi říkala, že ve 20. týdnu už si zaslouží, aby se o ní vědělo a ne se mluvilo jen o tátovi kuchtíkovi." Takže to bude holčička. Gratulujeme!

Marek Raditsch se v oblasti gastronomie pohybuje už více jak dvacet pět let. Nejenže porotcoval v oblíbené novácké show MasterChef, ale sám zastává vysoký post ve skupině luxusních restaurací. Díky svému kulinářskému umění je známý i v zahraničí. Například v Německu získal třetí místo na olympiádě nadaných mladých kuchařů už v roce 1992. Od té doby ušel další obrovský kus cesty!

Autor: niž

Diskuze