Georgina Martinez a Cristiano Ronaldo po narození holčičky
Zdroj: Twitter
Georgina Martinez a Cristiano Ronaldo po narození holčičky
Radostná novina

ÚŽASNÁ ZPRÁVA: Cristiano Ronaldo se stal počtvrté otcem! Jaké zvláštní jméno dítě dostalo?

Fotbalová hvězda Cristiano Ronaldo se už poněkolikáté raduje z narození potomka! Ke třem dětem přibylo čtvrté. Jaké jméno vybral s přítelkyní tentokrát?

6 fotek
Portulgaský fotbalista Cristiano Ronaldo (32) je čtyřnásobným tatínkem! Jeho přítelkyně Georgina Rodríguez porodila v neděli večer krásnou holčičku. Po sedmiletém synovi a pětiměsíčních dvojčatech se tak jeho rodina rozšířila o dalšího člena.

„Alana Martina se právě narodila! Obě, Geo i Alana, se mají dobře. Jsme všichni moc šťastní,“ oznámila hvězda Realu Madrid na twitteru šťastný otec. Komentář byl u fotky z porodnice, na které je kromě šťastných rodičů a schovaného novorozeněte i sedmiletý syn Cristiano junior. O dvojčata Evu Mariu a Matea se nejspíš starala jedna z chův.

Tohle je poprvé, kdy si fotbalista pořídil dítě z lásky a v opravdovém vztahu. Své první tři děti si nechal v podstatě odnosit na zakázku a s jejich matkami nikdy intimnější vztah neměl. Právě proto se také částečně spekulovalo i fotbalistově sexuální orientaci. Teď se ale zdá, že spolu s přítelkyní tvoří šťastnou rodinu a nikdo tak o tom, že je na ženy, nemůže příliš pochybovat.
 

Autor: bin

Diskuze