Gratulujeme!

ÚŽASNÁ NOVINA: Tereza Vítů alias Alena z Ulice porodila syna! Chlapeček dostal výjimečné jméno

Herečka Tereza Vítů (26) se stala maminkou! Tento týden přivedla na svět svého prvorozeného syna a prozradila, jaký byl porod.

9 fotek
Tereza Vítů známá ze seriálu Ulice jako intrikánka Alena, prožívá společně s partnerem Janem Alešem nejšťastnější chvíle v životě. Z páru se stali rodiče. Herečka porodila syna, kterému dala jméno Mikoláš... Dohromady s příjmením Aleš (po tatínkovi) se tak malý Miky stává jmenovcem slavného malíře Mikoláše Aleše. To nebude náhoda!

Maminka i miminko jsou zdravé. Porod byl ale podle hereččiných slov opravdu náročný. Naštěstí s ní ale celou dobu byl partner Honza, který se ukázal jako statečný budoucí tatínek.

„Tenhle týden byl nejintenzivnější v mém životě. Vyčerpání z porodu bylo zapomenuto v okamžiku, kdy se Mikoláš narodil a podíval se na nás tím svým vševědoucím pohledem. Kontrakce přišly odpoledne, večer jsme odjeli do porodnice a čekala nás dlooouhá noc. Miky si počkal na denní světlo a chvilku před osmou ranní se narodil. Honzík mě celou dobu držel za ruku a neskutečně mi pomohl,“ popsala Tereza náročné chvíle, které potkají alespoň jednou v životě každou ženu.

Některé ženy ale řeší, jestli mít u porodu otce dítěte, nebo ne. Novopečená maminka Tereza Vítů má jasno. „Ženy, chtějte své partnery u porodu, uvidíte, že mít se o koho v tyhle chvíle opřít a koho se držet je strašně cenný, a taky pak muž nepřijde o ten zázrak, když jeho miminko přichází na svět,“ apeluje na další budoucí maminky a tatínky herečka, která se pochlubila i fotkou novorozeného syna.

Praštěná jména dětí celebrit
Nejoblíbenější dětská jména za poslední desetiletí


 

Autor: bin

Diskuze