Superstar 2013 - 1
Zdroj: Instagram
Ať se v životě daří!

NEČEKANÁ NOVINA: Finalistka SuperStar se vdala! Od víkendu jí říkejte paní Slatinská

9. 7. 2018

Je léto, radovánek a lásky čas... A hlavně svateb! A tak není divu, že k uzavírání sňatku dochází i mezi známými osobnostmi. Vdanou paní je nově i jedna z finalistek jednoho z předchozích ročníků SuperStar!

7 fotek
V roce 2013 na sebe poprvé upozornila jako teprve osmnáctiletá, nezkušená dívenka, které lidé nadávali za nějaké to kilo navíc. O pět let později z ní je nejen sexy kočka, která jde z jedné pracovní nabídky do druhé, ale od posledního víkendu je dokonce vdanou paní... Řeč je o finalistce SuperStar 2013 Veronice Stýblové! Tedy, pardon, Slatinské!

Mladá zpěvačka se na sociální síti pochlubila několika fotkami ze svatby. S dříve dlouholetým přítelem a nyní manželem Honzou si svůj velký den ohromně užili a zpěvačce to v něžných šatech od návrhářky Petry Brzkové neskutečně slušelo.

„Včerejší den byl pro nás neskutečný. Chtěli bychom poděkovat všem přátelům a rodině, že tyto překrásné okamžiky v našem společném životě sdíleli s námi. Emoce, které jsme zažili, budeme mít díky vám na celý život,“ napsala dojatá paní Slatinská.
 

Autor: bin

Diskuze