Kočička - 1
Zdroj: Instagram
Pořádný macek

Už jste někdy viděli takhle tlustou kočku? Nepochopíte, jak mohla dorůst do takových rozměrů! FOTO

Mike Wilson a jeho přítelkyně Megan si domů před několika měsíci přinesli z útulku novou kočku. Oba dva jsou milovníky koček a dvě už doma měli. Takovou kočku, jakou byl Bronson, ale ještě nikdy předtím neviděli! Byl obří a tlustý. Mike a Megan se rozhodli, že si ho vezmou a pomohou mu zhubnout. Kocourek byl starý asi tři roky a vážil šílených 15 kilo!

22 fotek
Neobvykle velkou kočku si oba dva ihned zamilovali a brzy se stala právoplatným členem domácnosti. "Později jsme si všimli, že je to polydaktylní kočka s šesti prsty a velmi výraznými palci! Byla to ale ta nejsladší kočka, s jakou jsme se kdy setkali, a vypadal tak šťastně, že je doma a má velký vlastní prostor," vzpomíná Mike.

Veterinář kocourkovi naplánoval dietu, aby pomalu ztrácel váhu. V současné době jí 375 kalorií denně. Noví majitelé se také snaží, aby se více hýbal. Protože je Bronson velmi neobvyklou kočkou, rozhodli se mu Megan s Mikem založit Instagram a podělit se o jeho cestu hubnutím s ostatními.

Je to o něco málo přes dva měsíce a kocour už má více než 13 000 sledujících, kteří ho v dietě podporují. Mnoho z jeho stoupenců je ochotno podělit se o své tipy při kočičí dietě.

Autor: mk

Diskuze