Jiří Krampol a Hana Krampolová
Zdroj: Profimedia, Getty Images
Dovolená

Už jím normálně: Krampolová porazila nechutenství a prchá s manželem do Tunisu

Na začátku března byla Hana Krampolová (57) odvezena na jipku v důsledku vyčerpání organismu. V současné době už je doma a daří se jí mnohem lépe. Ví však, jak je důležité se šetřit, a tak si letí odpočinout na dovolenou do Tunisu.

Manželka Jiřího Krampola byla před dvěma měsíci převezena na jipku a následně hospitalizována z důvodu vyčerpání organismu. Nyní už je doma a zdravotně se jí daří daleko lépe. Hanka ale ví, že musí odpočívat, a tak jede s manželem na dovolenou.

“15. května letíme do Tunisu. Moc se těším. Už tu chystám věci a pomalu balíme. Budeme se tam hlavně koupat a opalovat. Co se týká stravy, režim dodržuju a už jím normálně. Všechno je v pořádku. Měla jsem česnečku a teď jím tyčinku,” řekla Prásku Hanka, která naráží na svoje dřívější nechutenství.

“V současné době vážím 54 kilo, před hospitalizací jsem měla asi 50 kilo,” dodala.

V minulosti Krampolová absolvovala protialkoholní léčbu. Alkoholu však už neholduje. Jedinou její neřestí jsou cigarety. “Kouřím deset denně," přiznala. 

Dovolené s manželem už se nemůže dočkat, akorát bude tesknit po pejskovi. Na hlídání ho dá prý dobré kamarádce nebo synovi.

Jídlem proti depresi? Ano, ale dobroty pečlivě vybírejte
CIGARETA | Zabiják nebo módní doplněk?

Autor: Han

Diskuze