Jaromír Jágr, Veronika Kopřivová - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Je to střelec

UŽ JE TO TADY! Budou to dvojčata! Jarda Jágr konečně promluvil o dětech s Veronikou

Všichni fanoušci živoucí hokejové legendy Jaromíra Jágra (46) stále pevně věří tomu, že známá hvězda konečně založí rodinu s krásnou přítelkyní Veronikou Kopřivovou (27). Prozatím se ale k tématu děti a založení rodiny alespoň dokázal vyjádřit.

7 fotek
Jaromír Jágr chodí s Veronikou Kopřivovou už dva a půl roku, a tak otázka založení rodiny celkem bije na poplach. Navíc, jak je jasné, známý hokejista dříve nebo později ukončí svoji kariéru, a tak by už dítě mohlo být na programu dne.

Hokejový bůh si ale z případného těhotenství krásné Veroniky zatím dělá jenom legraci, a tak to vypadá, že čápa zatím nečekají. „Ano, už je to tady. Podle mě to budou dvojčata. Kdo umí střílet, ten umí střílet. Já jsem byl vždycky střelec,“ vyjádřil se Jágr podle informací Blesku k těhotenství své přítelkyně s humorem sobě vlastním.

Jaromír má patrně stále větší zájem v hokeji. Teď se vrátil po měsíci a půl z Ameriky, aby se mohl věnovat přípravě spolu se svými kladenskými spoluhráči. Stejně tak Veronika ale nevypadá na to, že by se v nejbližší době plánovala stát maminkou. Malého „Džegra“ se fanoušci asi jen tak nedočkají.

Biologické hodiny tikají i mužům! Kdy šance na vlastní dítě mizí?
Kdy se stát matkou, aby nebylo brzy či příliš pozdě?

Autor: bin

Diskuze