Rebecca Brett - 1
Zdroj: facebook.com
Ajajaj!

Uvařila dcerám těstoviny ve tvaru smajlíků. Později jí došlo, co perverzního dětem dává na talíř! FOTO

Matka koupila dcerám těstoviny, které jedna z nich vybrala v obchodě. Myslela si, že jsou to smajlíci. Až doma jí došlo, co perverzního dětem dává na talíř!

5 fotek
Pamatujete si, jak jste jako malé děti jedli polévky s těstovinami ve tvaru písmenek nebo obrázků? Z tvaru těstovin, které domů přinesla Rebecca Brett, by ale zůstal zaskočen témě každý. Byly totiž ve tvaru penisů.

Perverzní těstoviny sice na talíři její sedmiměsíční a tříleté dcery vypadaly trochu divně, ale děti s tím očividně neměly problém a pochutnaly si. Rebecca si tvaru těstovin všimla až poté, co je dětem naservírovala.

"Jen tak jsme se toulali po obchodě a Ava mi řekla, že viděla těstoviny ve tvaru smajlíků a velmi by je chtěla. Tak jsem tedy koupila jedno balení, které chtěla," popisuje Rebecca nakupování se starší dcerkou. Až doma zjistila, že dětem dává k jídlu talíř penisů. "Po tomhle si určitě dnes nezasloužím titul matka roku," napsala na sociální síť a zveřejnila fotku těstovin, které tvarem připomínaly její dceři smajlíky.

Autor: mk

Diskuze