Anna K.
Zdroj: Profimedia
Nemá to lehké

Utrápená Anna K.: Šílené následky kvůli rakovině!

10. 7. 2018

Zpěvačka Anna K. (53) už podruhé statečně bojovala se zákeřnou rakovinou prsu. Jak to vypadá, boj sice vyhrála, ale nese si to své dost nepříjemné následky.

4 fotky
Anna K. měla rakovinu prsu v rodině, a tak se bohužel ukázalo, že ke stejné nemoci měla dispozice i ona. A to bohužel rovnou dvakrát. Zpěvačce v loňském roce po osmi letech od prvního vyléčení diagnostikovali opět rakovinu prsu.

Ona se ale nevzdala a podstoupila kromě operace další série chemoterapií a ozařování. Náročný a vyčerpávající boj měl smysl, a tak se dá říct, že je zpěvačka dnes opět zdravá. Léčba vážné nemoci ale po sobě zanechala nepříjemné následky. Přiznala, že po ukončení léčby trpí extrémní únavou a otéká jí levá paže, protože se tělo po chemoterapii více zavodnilo.

Kromě toho navíc nesmí chodit na přímé slunce, což je zvlášť teď v létě obrovský problém. Nejen, že by pro ni nemělo smysl jet na dovolenou k moři, ale i koncerty, které ji v létě čekají, bývají často pod širým nebem a v pořádné výhni. „Nosím svoji oblíbenou černou. Košile s dlouhými rukávy, kalhoty, kšiltovku a brýle. Když je venku třicet stupňů, je to teda peklo,“ přiznala zpěvačka magazínu Sedmička, jak řeší to, aby svoji pokožku skryla přes slunečním zářením.
 

Autor: bin

Diskuze