Seriál Ulice: Veroniku zasáhnou trable s Rozinou
Zdroj: TV Nova
Není ulice jako Ulice

ÚTOK šíleného fanouška: Představitelka Veroniky Maléřové byla napadena na benzinové pumpě!

Herečka Hanka Holišová (36) známá z Ulice jako matka od rodiny Veronika Maléřová prožívá v životě krušné chvíle. Někteří lidé totiž nerozeznávají seriál a realitu, a tak se nestydí na herce i útočit.

8 fotek
Hanka Holišová se v seriálu Ulice objevila spolu se svojí seriálovou rodinou už na konci sezóny v roce 2014. Záhy na to se v září Maléřovi přestěhovali do Prahy a od té doby můžete herečku v Ulici vídat pravidelně. Stejně jako jejího seriálového manžela Martina Maléře v podání Tomáše Dastlíka (41).

U Maléřových se stále něco děje a většinou to nejsou situace nikterak příjemné. Jistě si fanoušci vzpomínají na Veroniččinu poblázněnou zamilovanost do faráře Ryby (Aleš Háma). To, že pamatují, je více než zřejmé, protože na to herečka bohužel doplácí až dodnes. Mnoho lidí si totiž nekonečný seriál plete s realitou. Nejednou se tak hercům stalo, že je lidé na ulici oslovují jako seriálové postavy a podle toho s nimi tak i jednají.

Hanky nepříjemná zkušenost se udála například i během obyčejné zastávky na benzinově pumpě, kde se setkala se slovním napadením ze strany fanouška, který se domníval, že skutečně mluví s Veronikou Maléřovou. Fanoušci jako tento herečku slovně napadali a křičeli na ni kvůli tomu, že jako Veronika si dovolila pomýšlet na vztah s farářem a podvádět svého muže. „Jsme pětkrát týdně u lidí doma na obrazovkách a oni to berou, že to tak je. A mají potřebu vyjadřovat svůj názor. Všichni jsme lidi, i Veronika Maléřová může dělat chyby. Na druhou stranu si myslím, že se tam nic strašného nestalo. Přesto jsem na ulici nebo na benzince zažila překvapivé reakce. Šlo o lidi bez nadhledu a s upřímnou naštvaností. Učím se s tím nicméně fungovat,“ svěřila se Hanka na Frekvenci 1. Není v tom ale vůbec sama.

Seriálový manžel Tomáš Dastlík má prý zkušenost i s fyzickým napadením, jestli to tak lze nazvat: „Někde v Ostravě na ulici ho paní udeřila holí - s tím, že co si to dovoluje vztáhnout ruku na faráře.“ Těžko se chce uvěřit, že si někteří lidé mohou plést seriálové postavy s jejich představiteli. Bohužel je tomu tak!

Je správné, že se Maléřovi z Ulice rozhodli pustit Filipa na chatu? Nebo měli ještě počkat?

Autor: bin

Diskuze