Veronika Kopřivová, Jaromír Jágr, Martina Růžičková
Zdroj: Michal Beránek/CNC/Profimedia
Nechutný útok

ÚTOK na Jágra a Kopřivovou: Stalkuje je známá olympionička a Veroniku sprostě uráží! Půjde k soudu?

Jaromír Jágr (45) a jeho partnerka Veronika Kopřivová (26) jsou jedním z nejsledovanějších párů českého showbyznysu. Kdo by ale byl řekl, že je někdo bude sledovat víc, než je zdrávo. A nejen to! Modelka s hokejistou musejí čelit drsným útokům!

7 fotek
Tohle už zašlo hodně daleko a Jaromírovi Jágrovi zkrátka došla trpělivost. Jeho fanynka a cyklistka Martina Růžičková (37) se nepřestává obouvat do jeho přítelkyně Veroniky Kopřivové, a to opravdu ohavným způsobem. Urážkami a sprostými slovy sportovkyně nešetří.

Dle informací Blesku psala Růžičková zprávy nejdříve Jágrovi a nebylo jich zřejmě málo. Když ji ale hokejista ignoroval, našla si terč ve Veronice a začala na ni nechutně útočit. „Asi je pravda, že Jágr si s tou šlapinou nemá co vyčítat. Také nebyla první ani desátá, tak není divu, že mu nevadí, že je to ojetá od nácků omatlaná Kopřivka,“ zní jedna ze zpráv Růžičkové, které na Instastories zveřejnila sama Kopřivová.

Sportovkyně měla zprávy psát veřejně, ovšem z falešných účtů, které si prý zakládala schválně kvůli tomu, aby mohla slavný pár urážet. „Martina by si měla dát pozor, aby neprošvihla poštu, až jí přijde udání. Způsobila mi totiž velkou újmu,“ řekla Blesku Kopřivová, která společně s Jágrem zvažuje právní kroky.

Autor: niž

Diskuze