Veronika Zelníčková
Zdroj: facebook
Následky nadosmrti

Útočník, který napadl Zelníčkovou z Ordinace, stanul před soudem: Chytil jsem ji pod krkem a už neřvala!

Herečka a zpěvačka Veronika Zelníčková (23), kterou mohou diváci znát ze seriálů Ordinace v růžové zahradě nebo Gympl byla v červenci minulého roku brutálně napadena 23letým útočníkem, který ji surově zbil. Herečka mohla přijít o život.

9 fotek
Incident se stal v obci Jemníky u Slaného, přičemž Zelníčková byla ve zkušebně své kapely, když se na ni vrhl její tehdejší kamarád Waldemar Malík (23), povalil ji na zem a udeřil ji skleněným půllitrem. Poté ji ještě udeřil dvěma lahvemi od piva a škrtil ji. Herečce se naštěstí podařilo utéct a přivolat si pomoc.

Nyní u soudu stanul Waldemar Malík, který však tvrdí, že pořádně neví, co se stalo. Z jeho výpovědi mrazí. „Když jsme odcházeli, tak si pamatuju akorát, že jsem měl v ruce půllitr a Veronika padá na zem, samotný úder si nepamatuju. Otočila se směrem ke mně a začala do mě kopat. Asi se bála, taky nevěděla, co se děje. Přiklekl jsem, chtěl jsem jí chytit pusu a nohy, protože řvala. Já ji chtěl jen chytit za ústa, aby přestala, abych mohl přemejšlet, co se stalo, a nějak to s ní řešit. Jak jsem ji chytil pod krkem, tak už byla klidnější a neřvala,“ vypověděl dle Blesku obžalovaný.

Malík navíc dodal, že byl toho večera hospitalizován na Bulovce, a tak mohlo dojít ke zkratovitému jednání. Herečka si trvalé následky ponese však až do konce života, a to ty psychické. Trpí úzkostnými stavy a depresemi, bojí se být sama doma, ale třeba i jezdit autem.

Autor: niž

Diskuze