Lucie Gelemová, Felix Slováček - 1
Zdroj: Profimedia
Jak to bylo?

Utajované manželství Felixovy milenky Gelemové: Byla vdaná za tohoto umělce! FOTO

20. 3. 2018

Už několik let se Felix Slováček (74) objevuje na veřejnosti po boku umělkyně Lucie Gelemové (35). Její kamarádka teď údajně prozradila, že Lucie byla už v minulosti jednou vdaná. A zrovna šťastné manželství to asi nebylo!

8 fotek
Lucii Gelemovou znají lidé především díky vztahu se saxofonistou Felixem Slováčkem. Právě ona byla tou pomyslnou třešničkou na dortu, která udělala za manželstvím Felixe a Dády Patrasové (61) tlustou čáru. Jak to vypadá, Felix je vedle Lucie spokojený. Co ale o ní lidé ví, kromě toho, že se věnuje výtvarnému umění?

Málokdo asi tušil, že Lucie měla být v minulosti vdaná. O jejím prvním manželství promluvila její nejmenovaná kamarádka. „Vždycky toužila být něco víc. Když ji bylo třiadvacet a věděla, že tady žádnou díru do světa neudělá, odstěhovala se do Londýna. Tam se živila jako servírka a barmanka. V Anglii se seznámila s jistým Izraelcem, který se jmenoval Guy Gelem, byl to muzikant, alternativní umělec,“ prozradila časopisu Rytmus života.

Lucie se v Londýně zamilovala a zanedlouho byla svatba. „Myslela si, že je to výborná partie, a tak se krátce nato vzali. Pak se přestěhovali do Čech, vypadalo to na velkou lásku, ale uběhly tři roky, a byl konec,“ ve stručnosti popsala Lucčina kamarádka celý příběh o jejím prvním manželství s umělcem z Izraele.
Proč se ale manželství rozpadlo, prozradit nechtěla. Jen naznačila, že za problémy stálo fyzické násilí ze strany umělce Guye. Jestli je tohle všechno pravda a ví o tom Felix, to ale není bohužel jisté, protože samotná Gelemová se nechce ke svému soukromí vyjadřovat. Na facebooku ale existuje jistý umělec z Jeruzaléma jménem Guy Gelem, kterého má známá výtvarnice v přátelích...

Autor: bin

Diskuze