Bradley Cooper a Irina Shayk - 1
Zdroj: Profimedia
Co je šeptem...

A JE TO VENKU: Ronaldova bývalka Irina Shayk je maminkou. Neuvěříte, jak dlouho porod tajila!

Vztah se vždycky nevyvíjí tak, jak bychom si představovali. Ruská modelka Irina Shayk (31) to před několika málo lety zjistila po boku Cristiana Ronalda (32), jednoho z nejslavnějších fotbalistů současnosti. Náhradu za něj nemusela krásná modelka hledat dlouho. S hollywoodským hercem Bradleym Cooperem (42) si teď dokonce založila rodinu!

9 fotek
Skutečným překvapením posledních dnů se stal porod ruské modelky Iriny Shayk. S informací, že porod proběhl, nepřišli totiž samotní rodiče. Tisku se svěřil nejmenovaný zdroj s tím, že veřejností tolik očekávané miminko je na světě. A to už celé dva týdny! Informoval o tom magazín People a ani ten neměl více informací. Slavný pár si bedlivě střeží své soukromí a na veřejnost doposud nenechal proniknout ani pohlaví, jméno miminka nebo cokoli o tom, jak se mamince a miminku po porodu daří.

Irině Shayk se ve vztahu vždycky takhle nedařilo. Před několika lety se musela vypořádat s pořádně velkým zklamáním. Neustálé obhajování jejího partnera se nakonec ukázalo jako chyba a pětiletý vztah se světoznámým portugalským fotbalistou Ronaldem sama ukončila. Ten se ve volných chvílích namísto partnerky věnoval raději svým milenkám, kterých mělo být požehnaně.

Další vztah našla ruská kráska u amerického herce Bradleyho Coopera. Právě s ním čekala svého prvního potomka, o kterém během těhotenství odmítla cokoli říkat. Jediným zdrojem informací o nastávající mamince i miminku tak byli pouze lidé z jejího okolí. A jak se ukázalo, nebude tomu jinak ani po porodu.

Autor: ryn

Diskuze