Jiří Kajínek - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Fešák

PŘEKVAPIVÉ FOTO: Jiří Kajínek sundal zelené tílko a ukázal, co je pod ním! Jeden detail baví lidi

Kolem Jiřího Kajínka (56) je od jeho propuštění obrovské halo! Není divu. Tolik let všichni čekali, jestli někdy dostane milost a ono to vážně přišlo. A s ním i zelené tílko!

5 fotek
O Jiřím Kajínkovi se po jeho propuštění píše nejvcíe v souvislosti s jeho přítelkyní Magdou G. a pak s jeho zeleným tílkem známé sportovní značky! Z nátělníku, ve kterém Kajínek opustil vězení a další dny v něm mohl být také viděn, se stal skutečný fenomén!

Po Kájinkově nezáměrné propagaci vzrostla poptávka po jedinečném módním kousku v jedovatě zelené barvě. Propuštěný vězeň a jeho outfit se jednoduše staly hitem tuzemského internetu. Teď ale ukázal, co se skrývá pod pověstným tílkem.

Postavou Kajínek ani nepřekvapil, ta byla dobře vidět už přes zelené tílko, které bylo natolik uplé, že zřetelně odhalovalo jeho siluetu. A tak nikdo neměl iluze o tom, že by z téměř šedesátníka mohl být nějaký kulturista. Kajínek má postavu přiměřenou jeho věku. Co ale ten nátělník? Po tom, co totiž sundal ten zelený, se ukázalo, že má ještě jeden. Vlivem teplého počasí a pálícího slunce se Kajínkovi zelené tílko opálilo na jeho těle a když se na brněnské přehradě ukázal při koupačce polonahý, opálené tílko rozhodně nešlo přehlédnout!

Tatiana Vilhelmová: Jsem šťastná, že hraji v Kajínkovi

Autor: bin

Diskuze