Jágr, Kopřivová
Zdroj: Instagram
Sbalila si kufry

Usmívá se, ale utíká před krizí: Kopřivová odešla od Jágra

Vrabci na střeše si cvrlikají, že mezi Jaromírem Jágrem (47) a Veronikou Kopřivovou (28) není všechno, jak má být. Vztah prý prochází zásadní krizí. Navenek se páreček tváří, že je šťastný. Kdyby byl, tak by si teplická kadeřnice určitě nesbalila kufry a neutekla do zámoří.

Až příliš snově vypadá vztah Veroniky Kopřivové a Jaromíra Jágra. O krizi ani jeden nehovoří. Vlastně nehovoří vůbec o ničem. Spekuluje se, že jejich soužití ustrnulo na mrtvém bode a oba spolu fungují už jen ze setrvačnosti. Kopřivová sice provokovala fanoušky nedávným tvrzením, že čeká dvojčata, ale posléze to popřela.

Na Instagram navíc dala snímek, kde je sama na letišti. Odjíždí totiž na Floridu a zjevně bez Jágra. Za jak dlouho se k němu z Ameriky vrátí nikdo netuší. “Let na Floridu jsem odkládala od ledna. Bohužel jsem nemohla dříve odletět kvůli práci v ČR, ale pracovní povinnosti tady už hořely a já se fakt nemohla dočkat, až se sem vrátím, cítím se tady šťastně. Je to jako můj druhý domov,“ píše na sociální síti.

Zda se k sobě s Jágrem ještě někdy přiblíží, a budou šťastní jako na začátku, nikdo netuší.

Potvrzeno! Krize prospívá sexu
7 věcí, které zabíjí váš vztah

Autor: Han

Diskuze