Usain Bolt a Kasi Bennett - 22
Zdroj: Instagram
Boltova první dáma

FOTO: Usain Bolt slaví 30. narozeniny! Největším darem je mu tahle sexy přítelkyně

Sprinter Usain Bolt, nejrychlejší muž planety, slaví v neděli 30. narozeniny, a to přímo v Riu de Janeiru, kde právě probíhá olympiáda.

12 fotek
Bolt je jamajský sportovec, atlet-sprinter, který si na letošní olympiádě v Riu svou neuvěřitelnou rychlostí získal srdce snad každého. Nicméně jeho největším fanouškem je jeho jamajská přítelkyně, o které Bolt referuje jako o jeho „první dámě“.

Už na začátku letošního roku Bolt tvrdil, že do jeho života vstoupila velmi speciální osoba. Teď se ale ukázalo, že chodí s jamajskou kráskou Kasi Bennett. Snědá kráska má sexy křivky a trošku větší zadeček, který je právě v módě. Na sociálních sítích svou lásku velmi podporuje a je právem hrdá. Vypadá to, že Bolt, který chodil například i s Karolínou Krézlovou, prožívá teď to nejkrásnější období.

Bolt má na kontě už devět zlatých medailích ve třech stejných atletických disciplínách, které získal na třech po sobě jdoucích olympijských hrách v Pekingu, Londýně a nyní v Riu de Janeiru. A na to vše mu stačilo pouhých 114 sekund! Klobouk dolů...

 

ČTĚTE TAKÉ:

Striptýz trenérů: Jejich zápasník prohrál, na protest se svlékli!

Autor: niž

Diskuze