Adam Mišík - 1
Zdroj: TV Nova / Instagram
Co se stalo?

OBĚŤ ADAM MIŠÍK! Zpěvák z Tvojí tváře se konečně vyjádřil ke špinavé kauze, při níž byl zneužit

Být známý a populární nese i určitá, velmi nepříjemná rizika, která mohou pěkně zkomplikovat život. Své o tom ví i Adam Mišík (19), jehož jméno zneužil neznámý podvodník.

10 fotek
Adam Mišík si v současné době užívá svého dosavadního vrcholu slávy také díky soutěži Tvoje tvář má známý hlas. Tuto idylu mu však narušil neznámý pachatel, který sprostě zneužil jeho jméno, a založil na Facebooku neoficiální fanouškovskou stránku "Adam Mišík CZ". Na tom by vlastně nebylo nic nezákonného, kdyby se podvodník za Adama přímo nevydával!

Neznámý člověk na zmíněném "fake" profilu spustil fiktivní soutěž o nové iPhony. Z řady lidí pod Adamovým jménem tak vylákal peníze. Kolik, to se zatím neví, sám Adam se rozhodl celou situaci řešit, což sděluje i ve videu: "Všimnul jsem si, že se ten člověk snažil pomocí sms zpráv vylákat z lidí peníze. Všichni kdo byli poškození, prosím, napište mi. Pokusím se s tím udělat, co nejvíc můžu. Nenechám to jen tak," slíbil Adam naštvaným fanouškům.

Nezbývá tak říct nic jiného, než klobouk dolů, Adame! Zpěvák se problému postavil čelem. Tak snad se mu podaří pachatele vyhledat, a podvedeným fanouškům zajistit náležitou kompenzaci! Podívejte se na jeho oficiální vyjádření!

Autor: bin

Diskuze