Helena Vondráčková, Miloš Zeman, prezident
Zdroj: TV Nova/ Profimedia
Opravdu?

TAJNÉ INFO z Hradu: Miloš Zeman má potěšit Helenu Vondráčkovou!

Z hradu unikla tajná informace! Prezident Miloš Zeman (73) se prý rozhodl pro velký a vstřícný krok vůči českému pěveckému klenotu Heleně Vondráčkové (70). Jaké s ní má údajně úmysly?

11 fotek
Prezident České republiky Miloš Zeman bude 28. října v Den vzniku samostatného československého státu ve Vladislavském sále Pražského hradu udělovat další státní vyznamenání. Není žádným tajemstvím, že je z jeho rukou často dostávají osobnosti, které slaví nějaké životní jubileum a také samozřejmě ti, kteří uznávají jeho názory.

V minulosti to byla třeba herečka Jiřina Bohdalová nebo zpěvák Daniel Hůlka. Teď přišla řada na Helenu Vondráčkovou, která letos oslavila sedmdesátiny. A nejen to, také se Zemana chystá volit. „Tak aby bylo jasno. Před volbama máme rozhodnuto. Volíme Zemana a ANO,“ řekl v dubnu její manažer a zároveň manžel Martin Michal. Informoval o tom deník Blesk.

Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček se sice nechal slyšet, že dopředu jména vyznamenaných neprozrazují, ovšem to, že vyznamenání dostanou Sáblíková a Nohavica, už potvrdil. Zda se ho opravdu dočká i Vondráčková, se uvidí v sobotu.

Autor: mk

Diskuze