Magda Zuk
Zdroj: YouTube.com
Drsné záběry

Uniklo šokující video z egyptské nemocnice: Magdu (†27) před smrtí chytali a nakonec spoutali!

Sedmadvacetiletá Polka Magdalena Żuk se rozhodla odreagovat v oblíbeném egyptském letovisku Hurghada. Na konci dubna tak odletěla s cestovní kanceláří na krásnou dovolenou. Už po několika dnech se ovšem Magdě nemohl nikdo z rodiny dovolat, za pár dní zemřela v egyptské nemocnici za podivných okolností. Nyní uniklo video, které ukazuje, co se v nemocnici vlastně dělo.

3 fotky
Magdalenin přítel Markus, který dovolenou neabsolvoval, se s ní pokoušel spojit, ovšem marně. Tak se rozhodl kontaktovat cestovní agenturu. Přes ni se nakonec se svou milou zkontaktoval. Co však poté zažil, nedokáže dodnes vysvětlit.

Během videohovoru Magdalena plakala a byla velmi vystrašená. Na stále opakovanou otázku, co se děje, nedokázala nijak srozumitelně odpovědět. Zoufalá dívka nervózně tvrdila, že nemůže říct, co se stalo, a Markuse prosila, ať ji odtamtud vezme pryč. Ještě toho dne dostala její rodina od agentury zprávu, že Magda musela být z důvodu špatného psychického stavu převezena do egyptské nemocnice Marsa-Alam. Zde však o 2 dny později zemřela.

Podle egyptských úřadů spáchala dívka sebevraždu skokem z druhého patra nemocnice. Důvodem sebevraždy mladé dívky, která vždy byla psychicky zcela zdravá, měla být těžká deprese. Vyšetřovatelé i rodina si však myslí, že Magdě někdo hodil drogu do pití a znásilnil ji. Nyní se však objevilo video, které je velmi znepokojující. Magda se na něm opakovaně vrhá na přítomné zdravotníky a nejde ji uklidnit. Pokouší se o útěk, ale to se jí nepodaří. Nakonec ji čtyři muži vezmou za ruce a nohy a odnesou pryč. Pak je vidět, jak ji vezou připoutanou na lůžku. Podle nemocnice se pak Magdě podařilo dostat z lůžka a vyskočit z okna. Jestli je to ale pravda, ukáže až vyšetřování. Tento příběh je každopádně hodně podivný...

Autor: niž

Diskuze