Provokatér Martin Gardavský na bílém koni přijel do centra Prahy - 1
Zdroj: oficiální zdroj
Chvíli bylo bílo

Umí vzbudit pozornost: Provokatér Martin Gardavský přijel do centra Prahy na bílém koni a přivezl sníh!

Provokatér Martin Gardavský přijel do bistra v Petrské ulici na bílém koni a přivezl s sebou tématicky opravdový sníh. Svým příjezdem vzbudil doslova v pražském centru rozruch. Každý se za ním otáčel, natáčel a ho fotil.

20 fotek
Martin se na koni vydal do svého oblíbeného tapas bistra, kde představil společně s dalšími pozvanými hosty jejich nové menu. Že oblíbený tapas bar není jen o víně, mohou potvrdit herečky Alice Bendová a Lucie Zedníčková, kterým zachutnal tatarák z lososa i humří polévka.

Muž roku, Gardavský, se vrátil před létem z teplých krajin. „Žil jsem pracovně v Chile. Vybrali si mě přes agenturu do reklamy na focení a natáčení, odcestoval jsem tam na tři měsíce. Pak jsem se tam zamiloval a zůstal další tři měsíce. Nakonec to nevyšlo a já se vrátil do Čech,“ říká pohledný Martin. „V létě jsem měl tu čest zahrát si ve filmu The Diary Jackieho Chana, který mě sám režíroval na place. Hrál jsem tam důstojníka SS a text jsem se učil německy. Bylo to poměrně dlouhé a na konci jedné delší scény, tak jsem se bál, abych to zvládnul a nemuselo se to celé točit znovu…povedlo se, ale nakonec se ta moje replika Jackiemu zdála stejně dlouhá, tak ji zkrátil jen na pár vět,“ směje se sympatický Gardavský. Martin mluví několika jazyky, mluví plynně španělsky, anglicky, italsky a nyní by si přál umět francouzsky. „Francouzština se mi líbí moc, vymýšlím způsob, jak odcestovat a žít nějaký čas ve Francii, abych se ten jazyk naučil,“ dodává Martin.

Na večírku nechyběly ani charismatické dámy Berenika Kohoutová a Denisa Nesvačilová. „Učím se texty, na konci měsíce mám premiéru v divadla Radka Brzobohatého, hraju tam takovou mladou Američanku, pannu, je to takovej roztomilej diblík,“ směje se Denisa. „Chatu jsme již zazimovali, asi bychom protopili jmění, pokud bychom tam chtěli být přes zimu,“ směje se sexy zrzka. Do bistra na tapas a dobré víno se vydali i modelky Tereza Budková a Tereza Jelínková. „Ondrovi skončil hokej, takže nám teď odpadlo cestování. To mi trochu chybí, takový to, měsíc tady, měsíc tam…miluju cestování, ale zase teď můžeme cestovat spolu, což je vlastně ještě lepší,“ říká půvabná Tereza Budková. V doprovodu kamarádky Terezy Jelínkové si dala pár skleniček Prosecca a poté se vydala domů za svým přítelem Ondřejem Pavelcem, se kterým spolu žijí již dva a půl roku.

 

Autor: mk

Diskuze