Fenomenální

Umělec vedle sebe umístil 66 000 plastových kelímků. Výsledek je ohromující! VIDEO

Belo je kanadský umělec s velkou trpělivostí a úžasnou schopností vidět "větší obrázek". Spolu se 100 dobrovolníky strávil bezpočet hodin na uspořádání plastových kelímků naplněných vodou vedle sebe. Výsledkem je krásné dechberoucí umělecké dílo!

Možná si říkáte, proč by někdo trávil tolik času děláním té stejné věci znovu a znovu. Je za tím ale hluboká myšlenka. Belo chtěl řešit krizi kolem čisté pitné vody. Jeho umělecké dílo si získalo velkou pozornost.

Video ukazuje, jak Serge Belo naplnil 66 000 plastových kelímků dešťovou vodou a přidal do nich trochu rostlinného barviva. Použil 15 000 litrů vody a více než jeden kilogram barviva! Jeho dobrovolníci mu pomohli s uspořádáním plastových šálků, ale nikdo z nich nevěděl, co přesně dělají. jen dávaly kelímky tam, kam jim Belo řekl.

Svůj úmysl držel umělec celou dobu v tajnosti. Po 62 hodinách práce a bolesti zad nakonec Belo dokončil své umělecké dílo. Ve videu můžete vidět fenomenální výsledek. Je to zdánlivě jednoduché, ale naprosto úžasné. Garantujeme, že po zhlédnutí výsledku nebudete zklamáni!

 

Autor: mk

Diskuze