Eliška Bučková - 9
Zdroj: facebook.com
Sluší jim to?

ULOVIL JI POKEMON. Poznáte vyšpulenou muslimku? Je to populární česká celebrita!

Islám se rozmáhá po celé Evropě a stále více hvězd podléhá ostrému slovu imámů. Patří mezi ně i tato česká hvězda? Nebo to je trochu jinak?

11 fotek
Asi jste poznali, že na snímku je brněnská modelka a úspěšná zástupkyně Moravy v missí soutěži Eliška Bučková. Spolu se svým milým rybochytačem Jakubem Vágnerem si vyrazila na naplňující dovolenou do Francie.

Její poslední snímek ale nesouvisí s tím, že ve Francii žije patnáctimilionová muslimská populace. Prostě jen chěla, aby jí nesvítilo na hlavičku. "Last day... Byla to prenadherna dovolena s lidma, ktere miluji! Mam neskutecne stesti, ze je mam!" napsala bez diakritiky ke snímku z La Camargue poblíž města Arles.

Každý vztah si prochází obdobím zamilovanosti, kdy mají partneři nasazené "růžové brýle", a všechno jim připadá dokonalé a krásné. Ale pak přijde ten čas, kdy srdíčková bublina splaskne. Tohle období zatím evidentně u Elišky Bučkové a Jakuba Vágnera nenastalo. A ten drobný problém s tím, že Jakub děti zatím nechce, zatímco Eliška už se cítí být připravená na mateřství? Ten se brzo vyřeší sám...

 

 

Autor: der

Diskuze