Jakub Štáfek a Monika Timková - 3
Zdroj: Profimedia
Hádej, hádej, hadači!

ULICE V KINĚ: Poznáte, kdo ze seriálu se skrývá za 3D brýlemi? Hvězda Ulice s sebou vzala sexy drahou polovičku!

Na to zajít si sem tam do kina mají nárok i hvězdy Ulice. Zvláště teď, když měl seriál zasloužené letní prázdniny. Na premiéru akčního trháku vyrazila v páru jedna ze stálic seriálu. A komu, že 3D brýle tak slušely?

3 fotky
Kdo hádal, že se za fešnými černými brýlemi schovává Kuba Štáfek (25) alias Matěj Jordán, ten se trefil přímo do černého! Sympaťák Kuba vyrazil se svojí přítelkyní herečkou Monikou Timkovou (25) na premiéru akčního filmu Sebevražedný oddíl (Suicide Squad) do 3D kina. Páru to velmi slušelo. Kuba pojmul návštěvu kina jako správný pohodář ve stylovém tričku, teplákových šedých kraťasech, a se slušivou kšiltovkou na jeho blond obarvené kštici. Monika na sobě měla krásné plátěné trenčkotové šaty, které zvýraznily její superštíhlou postavu.

Oběma to spolu seklo dokonce i ve chvíli, kdy v sále nasadili mohutné 3D brýle. Kuba se evidentně nestihl pořádně navečeřet, a tak mu v břiše zbylo dost místa na klasický kinový popcorn s colou, a dokonce nesměly chybět ani výborné nachos! Jakub už je koneckonců kus dospělého chlapa, takže pořádná svačinka u něj není žádným překvapením.

V seriálu ho však tak bezstarostné chvíle nečekají. Již brzy začne TV Nova vysílat v pořádí již 12. řadu seriálu Ulice a podle nejnovějších ukázek to vypadá, že s Bětkou to taková idylka, jako s jeho skutečnou přítelkyní Monikou, rozhodně nebude...

Autor: bin

Diskuze