Patricie Solaříková - 1
Zdroj: Herminapress.cz
Forhend jako Federer

ULICE NA KURTU: Běhá jako laň! Štíhlá Patricie Solaříková válí tenis jako profík!

17. 6. 2016

Do hvězdy seriálu Ulice Patricie Solaříkové (27) se média trefovala kvůli mírné nadváze. Přebytečná kila jsou dávno pryč, a herečka je sportovně přímo hyperaktivní. Takhle teď řádí na tenisovém kurtu!

8 fotek
Sociální sítě plní fotky, kde se krásná Patricie alias Tereza Jordánová z Ulice aktivně věnuje nějaké spotovní činnosti. Patricie rozhodně není žádný povaleč, takže pohyb jí není cizí. Kromě dlouhých procházek s fenkou Jackie, jezdí Patricie také na koni, nebo hraje squash.

Raketu však nevytáhne pouze na squashi, a proto můžete na snímcích vidět, že i na tenisovém kurtu je Patricie jako ryba ve vodě. Tenisový turnaj v Rudné u Prahy pojala jako správná bojovnice. S ostatními hvězdami českého showbyznysu se účastnila přátelského turnaje. Tenisový pár tvořila s hercem Jaroslavem Sypalem (57), kterého si starší generace mohou pamatovat z jeho nejslavnější role poručíka Reného Hrubce z populární komedie Byl jednou jeden polda.

I když ani Patricie ani Jaroslav na první pohled nedisponují typickou sportovní muskulaturou, musí se uznat, že sportovního ducha mají oba skutečně obdivuhodného! I když jsou oba spíše menšího vzrůstu, tento zdánlivý nedostatek dohnali svým skvělým výkonem a zapálením pro věc. Motivací též byla po zápase zasloužená odměna v podobě osvěžujícího moku...

 

ČTĚTE TAKÉ:

SLZY V ULICI: Tereza se rozešla s Romanem! Definitivně?

Autor: bin

Diskuze