Kevin Smitham - 1
Zdroj: Profimedia
Jakoby nic...

Ukopal manželku ( †29) k smrti, protože odmítala sex! Celé to dokončil otřesným gestem

Brutální vraždu řešili vyšetřovatelé v thajském letovisku Ubon Ratchathani, kde Brit ukopal k smrti svoji manželku kvůli sexu. To, co udělal po vraždě, je ještě nepochopitelnější!

4 fotky
Kevin Smitham (51) byl s manželkou Kandou v jejich domě v Thajsku, když se začali hádat. Podle deníku The Sun Kanda nechtěla sex, a tak ji Kevin podezříval z nevěry. Ve vzteku ji následně ukopal k smrti. Tělo našli sousedé až druhý den ráno na zahradě, kteří okamžitě zavolali policii.

„Přijel jsem a našel ženu, které byla nahá a ležela před domem, na sobě měla jen deku. Jednalo se o Kandu Smitham, 29 let. Na obličeji a na těle měla mnoho modřin, mrtvá byla již několik hodin,“ prozradil k případu inspektor Watcharapol Pimwong. Na zahradu se Kanda dostala prý sama. Po brutálním útoku vyběhla na zahradu, kde už nebyla schopná ničeho a během chvíle na místě zemřela.

Smitham tvrdí, že byl opilý a svou ženu nechtěl zabít. Co je ovšem obzvlášť nepochopitelné je to, že ji našel mrtvou na zahradě a jediné co udělal je, že její nahé tělo přikryl dekou a pak šel spát! Chladnokrevné gesto mu nejspíš u soudu zrovna nepomůže... Zatím je stále ve vazbě.
 

Autor: bin

Diskuze