Už ve středu

UKÁZKA z premiérové Výměny manželek: Tereza pojede do Anglie! Čeká ji hodně netradiční domácnost

V tomto díle uvidíme, jestli se dokáže Tereza přizpůsobit domácnosti gayů, kterou ve Velké Británii vede maminka jednoho z partnerů a jak se snese Martin, který sám o sobě říká, že je homofob, s prozatímním manželem Patrikem.

21 fotek
Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu ze Stružice u České Lípy, kterou tvoří Tereza (30), Martin (39), Nela (11) a Emma (20 měsíců). Na druhé straně se seznámíme s Patrikem (22), Kamilem (35) a jeho maminkou Danou, kteří žijí ve Velké Británii, konkrétně ve městě Birkenhead.

První premiérový díl této sezóny bude trochu netradiční. Nepůjde totiž o dvě standardní rodiny a navíc se pojede i do zahraničí. Homosexuální pár Patrik s Kamilem jsou spolu celkem sedm let, z toho šest let žijí na britských ostrovech. Společně s nimi bydlí Kamilova maminka Dana, která jim pomáhá s chodem domácnosti.

Vztah obou mužů prochází velkou krizí, protože podle jejich slov spolu tráví až moc času. Manželé Tereza s Martinem zase spolu nejsou skoro vůbec. Martin totiž jezdí s kamionem, a proto není často doma. Jediné co by ve Výměně manželek nechtěl zažít, že by místo náhradní manželky přijel manžel. Tvrdí o sobě, že je homofob. Bohužel ho ale čeká přesně to, čeho se obával. Zvládne Martin udržet své emoce pod pokličkou nebo oba muže čeká pekelných deset dnů?

Premiérová Výměna manželek už ve středu od 20:20 na Nově.

Autor: mk

Diskuze