Mariah Carey - 1
Zdroj: Profimedia
To je pohled!

UKÁZALA JI: Mariah Carey neuhlídala svůj nadupaný dekolt, ze kterého jí vyskočila bradavka!

Zpěvačka Mariah Carey je pořádný kus ženské. Když se někde objeví, tak na ní mohou všichni oči nechat. Tentokrát ale neuhlídala svůj bujný dekolt, který doslova praskal ve švech.

4 fotky
Mariah Carey je bezesporu krásná žena, která by mohla svůj sexappeal rozdávat. Obličej má jako panenka a navíc se může pyšnit pořádně vyvinutým dekoltem. Když ale zpěvačka zvolí takový střih šatů, v jakém se objevila na Oscar Party 2017, musí být pro muže skoro nadlidský úkol dívat se jí do očí.

Nicméně výběr róby nebyl ve zpěvaččině případě příliš šikovný. A její kypré siluetě příliš nesvědčil. Nadupaný dekolt byl až příliš odhalený a navíc bylo zřejmé, že Mariah svoje ňadra do podprsenky „narvala“ jen tak tak. Docílila ale jen toho, že jí vykoukla bradavka, kterou si mohli důkladně prohlédnout všichni kolemjdoucí.

Prsa navíc vypadala v titěrné podprsence celkem zdeformovaně. Tento nelichotivý fashion přešlap tak způsobil, že Mariah vypadala jako puberťačka, která se pomocí vycpané push up podprsenky snaží nahnat nějaký ten objem. Zpěvačka je jinak velmi krásná žena, ale každý by měl být vůči své postavě soudný a tohle byl trochu krok vedle. Příště to snad bude lepší.

Autor: mic

Diskuze