Učitelka
Zdroj: Profimedia
Beze studu

Učitelka měla sex se studentem: Začalo to orálem ve škole a skončilo katastrofou!

Učitelka svého sedmnáctiletého žáka zasvětila do tajů sexu. Začalo to orálním sexem přímo ve škole, později u ní doma... a skončilo to katastrofálně.

Skandál, který se v australském Sydney odehrál už v dubnu minulého roku, popisuje případ, kdy učitelka (34) sváděla svého sedmnáctiletého žáka. Když jeho rodina dostala do rukou zprávy od učitelky, která v nich sama sebe popisuje jako sexuální monstrum, byli v šoku.

Psala, že nechce, aby jí její milovaný mladý milenec někdy opustil. Chlapcovi začali být pletky s učitelkou po čase nepříjemné, ale ona mu nechtěla dovolit vztah utnout. Koncem roku 2016 se mladík dokonce pokusil o sebevraždu. Nátlak od učitelky už na něj byl moc.

"Byla dominantní. Už jsem se v škole necítil bezpečně. Začalo to orálním sexem přímo ve škole, později u ní doma," vysvětlil student před soudcem Paulem Lakatosem. Později ho prý učitelka zasvětila i do tajů sexu.

Učitelka, která mezitím otěhotněla se svým partnerem, o kterém údajně tvrdila, že si s ním už nerozumí, se u soudu ke všemu přiznala a vyjádřila lítost. Zároveň se omluvila, že svým konáním poškodila pověst školy. Jelikož učitelka neměla nikdy předtím problémy se zákonem, byla odsouzena na 15 měsíců a porodí ve věznici.

Autor: mk

Diskuze