Ellie Wilson - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Zneužívání teenagera

Učitelka čelí nechutnému obvinění: Sex se studentem na záchodcích v letadle!

Učitelka fyziky Ellie Wilson (29) měla v roce 2015 podle prokuratury orální sex i pohlavní styk s 16letým teenagerem na toaletách letadla airbus během cesty ze školního výletu.

Ellie Wilson vyslýchal britský soud pro zneužívání své pozice na praktikování sexuálních aktivit s nezletilým. Svého žáka údajně zatáhla na toalety v letadle, kde s ním souložila. Následně tvrdila, že s ním čeká dítě.

Že si je dvojice mimořádně blízká, si všimli i mladíkovi spolužáci. Na výletě ze stanu zaslechli jejich dlouhé noční rozhovory. Následně se dvojice intimně sblížila v letadle. Tulili se k sobě na sedadlech a navzájem se sexuálně dráždili. Prokurátorka Cornwall uvádí, že v tomto případě mohl sehrát důležitou roli i alkohol.

Chlapců otec se domníval, že učitelka jeho syna jen podporuje v těžkých časech po rozchodu s přítelkyní. Ellie Wilson však vztah se studentem zřejmě příliš netajila. Mnoho lidí ji totiž zahlédlo, jak se s mladíkem líbá a drží se za ruce.

Ředitel si učitelku zavolal na kobereček, ale ta vše popřela a tvrdila, že mezi ní a chlapcem bylo jen pouhé přátelství. Také uvedla, že během inkriminovaného letu měla menstruaci, a proto s ním nemohla mít sex. Soud si je vědom toho, že bez zřetelných důkazů o sexuálním poměru je celé vyšetřování bezpředmětné. Proces dále pokračuje.

Autor: mk

Diskuze