Prásk.tv

U soudu za brutální bitku: Raper ASAP Rocky je VINEN

Třicetiletý raper ASAP Rocky byl zatčen 3. července spolu se svým doprovodem - Davidem Rispersem a Bladimirem Cornielem. Měl se účastnit bitky v centru švédské metropole, která se odehrála na konci června a brutálně zmlátit muže. Dnes ho soud uznal vinným.

5 fotek
Vlastním jménem Rakim Mayers byl obviněn z napadení a taktéž ublížení na zdraví. Hrozilo mu až dva roky vězení. Bitka se odehrála ve Stockholmu na konci června. Osoby byly včetně ASAPA Rockyho obviněny tři.

ASAP Rocky se hájil tím, že byl vyprovokován a také tvrdil, že se jednalo o sebeobranu. To soud ve švédské metropoli neuznal a vynesl verdikt. Raper nakonec nepoputuje do vězení, ale dostal podmínečný trest na dva roky,

Argument se sebeobranou považoval soud za směšný. „Dle soudu útočníci neměli důvod se domnívat, že jsou v nebezpečí. Sami útočili,“ píše CNN.com. Švédský státní zástupce Daniel Suneson během soudu tvrdil, že umělec a dva další muži - David Rispers a Bladimir Corniel - napadli oběť tak, že ho kopali a mlátili skleněnou lahví. Všichni tři musí zaplatit soudní výlohy.

Autor: Han

Diskuze